strona główna

Polski
Sylwester 2022/23
w Klubie ARCO i Restauracji Włoskiej Navona

Serdecznie zapraszamy na Sylwester w Klubie Arco i Restauracji Włoskiej Navona.

Tym razem przygotujcie się na niezapomniane wydarzenie pod hasłem
GRAMY CAŁĄ NOC.

Najlepsze taneczne hity, bowling na 16 torach, pyszne jedzenie, wyjątkowa atmosfera i odrobina szaleństwa!

To i wiele więcej atrakcji czeka na Państwa w tą wyjątkową noc.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

 

Piątkowe
Wieczory z DJ'em

Taneczne Piątki z DJ'em

Niesamowita atmosfera, taneczne hity i kolorowe drinki, a to jeszcze nie wszytko...

na lubiących sportową rywalizację czekają 32 tory bowlingowe, bilard i piłkarzyki.
 
REZERWACJA TELEFONICZNA +48 602 414 044
 
Odkryj
KLUB ARCO

 

Chcesz zobaczyć więcej? Odwiedź nas!
Klub Arco posiada 32 tory bowlingowe na dwóch piętrach. Wszystkie wyposażone są w opcjonalny system bumper bowling, czyli podnoszone bandy. Wszystko po to, aby po rzucie kula nie mogła wypaść z toru, dzięki czemu osoby początkujące i dzieci, nie mają żadnych problemów  z trafianiem w kręgle. Pięciopoziomowe miejsce zabawy ze zjeżdżalnią o wysokości 10 metrów i basenem pełnym kolorowych kulek to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Bilard, stoły do piłkarzyków i wielofunkcyjne sale do wynajęcia tworzą całość przyjazną organizacji rodzinnych spotkań z mnóstwem atrakcji.

 
WIĘCEJ    KUP ONLINE
Lokacja Filmowa
Wynajmij naszą przestrzeń

Klub ARCO, obiekt o łacznej pow. 2500 m2 oferuje wnętrza pod wynajem na cele produkcyjne, sesje fotograficzne, plany zdjęciowe do seriali, filmów czy teledysków. 
 

PARTER (ok. 540 m2) - to przede wszytkim przestrzeń klubowa z 16 torami bowlingowymi. Dodatkowo znajduje się tu bilard, drink bar oraz sala zabaw dla dzieci.

I PIĘTRO (ok. 730 m2) - to duże lobby z 16 torami bowlingowymi, profesjonalną salą dyskotekową, 2 drink barami i salą konferencyjną.

Przed obiektem duży parking, a w tym samym budynku Restauracja NAVONA - idealna jako tło do scenerii konsumpcyjnej, zdjęć restauracyjnych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY +48 600306100

 

Sprawdź
MENU

Klub Arco to miejsce gdzie króluje świetna kuchnia. Dbamy nie tylko o smak, ale także o wygląd potraw. Bufety, stoły ze słodkościami oraz menu a’la carte to propozycje przygotowane w oparciu o wiedzę, doświadczenie i pasję naszych kucharzy. Zapraszamy do zapoznia się z naszą kartą menu, a wszystkich, którzy chcą zorganizować u nas evnet lub przyjęcie do kontatku ze specjalistami z działu handlowego, którzy z przyjemnością przygotują ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

 

 

SPRAWDŹ NASZE MENU

 

Odkryj
HISTORIĘ I ZASADY GRY

Wiedza to potęga, dlatego zachęcamy się do zapoznania się z historią bowlingu i Klubu ARCO. Stworzyliśmy także krótki instruktarz jak liczyć punkty, dlaczego należy zmienić buty i jak trzymać kulę bowlingową. Informacje te pomogą jeszcze bardziej cieszyć się grą i rywalizacją.

 

 

HISTORIA                        ZASADY GRY

 

Sprawdź
CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi godzinami otwarcia oraz cennikiem bowlingu, wynajęcia stołu bilardowego, piłkarzyków i wejścia do sali zabaw - Hop-Siup. 

 

CENNIK USŁUG